Kogel Mogel 3 film jest już dostępny online. Polską produkcję mogą obejrzeć posiadacze konta w telewizji internetowej. Gdzie można obejrzeć film bez limitów i reklam? Czy warto postawić na taki rodzaj telewizji? Sprawdź!  

telewizor photo

Kogel Mogel 3 – film, który jest kontynuacją hitu sprzed 30 lat

Kogel Mogel 3 to film – kontynuacja kultowej komedii Kogel Mogel, która zadebiutowała w polskiej kinematografii w 1988 roku. Trzecia część serii opowiada o losach dwóch rodzin – Solskich oraz Wolańskich, bohaterów tych znamy z poprzednich części filmu. Za jej wyreżyserowanie jest odpowiedzialny Kordian Piwowarski, znany między innymi z filmu Katyń, gdzie asystował głównemu reżyserowi.

Katarzyna Solska (już nie Zawada) mieszka we wsi Brzózki ze swoją matką, pracuje tam jako dyrektorka miejscowej szkoły podstawowej. Nagle po dziesięciu latach nieobecności do kraju wraca jej syn Marcin, który mieszkał z ojcem w Holandii. Chłopak ma niecodzienny i nie do końca legalny pomysł na biznes, przez co jest on zmuszony opuścić rodzinną wieś. Gdy udaje się do Warszawy, poznaje tam Agnieszkę, córkę Barbary i Mariana Wolańskich. Tymczasem w rodzinie Wolańskich Barbara Wolańska musi się zmierzyć z niemałym kryzysem. Bliska rodzina celebrytki postanawia się zbuntować wobec niej i uciec z domu. Jakie przygody czekają Mariana Wolańskiego oraz Agnieszkę Wolańską? W co przerodzi się spotkanie dziewczyny z synem Solskiej? Tego dowiecie się z filmu Kogel Mogel 3!

Kogel Mogel 3 – film, w którym spotkała się cała plejada polskich aktorów

Kogel Mogel 3 to film, w którym możemy zobaczyć wielu znanych polskich aktorów. Niestety zabrakło znanych z poprzednich części – Małgorzaty Lorentowicz (która wcieliła się w rolę babci Wolańskiej), Jerzego Turka (który grał Zenona Solskiego) oraz Dariusza Siatkowskiego (który wcielał się w rolę męża głównej bohaterki), ale za w obsadzie znaleźli się: Anna Mucha, Maciej Zakościelny, Wiktor Zborowski oraz Katarzyna Skrzynecka. W Kogel Mogel 3 zobaczymy także: Grażynę Błęcką – Kolską (w roli głównej bohaterki), Nikodema Rozbickiego (w roli syna głównej bohaterki) oraz Ewę Kasprzyk (w roli celebrytki i sexcoucherki Barbary Wolańskiej).

Kogel Mogel 3 – scenarzystka zapowiada kontynuację

Kogel Mogel 3 to nie ostatnia z części kultowej serii komedii. Scenarzystka Ilona Łepkowska zapowiedziała już kontynuację. Zdjęcia do ostatniej, czwartej części Kogel Mogel planowane są na lato 2020. Co oznacza, że już niedługo będziemy mogli obejrzeć kolejną część filmu!

Gdzie obejrzeć Kogel Mogel 3?

Gdzie obejrzeć Kogel Mogel 3? Film jest dostępny online w telewizji internetowej, między innymi w serwisie TVP VOD, a także w VOD player.pl. Kogel Mogel mogą obejrzeć także użytkownicy platformy IPLA. Zaletą telewizji internetowej jest jej szeroki zasięg oraz łatwy dostęp – filmy znajdujące się w bazie możemy obejrzeć o dowolnej porze dnia/nocy, korzystając z ulubionego urządzenia. W przeciwieństwie do tradycyjnej telewizji, w której uzależnieni jesteśmy od programu telewizyjnego.