Polska produkcja na światowym poziomie. Pierwszy serial kryminalny z elementami mystery i thrillera obyczajowego wyprodukowany w Polsce. Tego wprost nie można przegapić! Zapraszamy do oglądania „Znaków”! Nie musisz czekać na powakacyjną ramówkę Polsatu!

“Znaki” – serial odcinkowy, który warto poznać!

Pewnego dnia w Górach Sowich ginie młoda studentka. Jej morderstwo jest tak brutalne, że sprawą interesują się media w całym kraju. Sprawa pozostaje jednak nierozwiązana. Po kilku latach, w tej samej miejscowości, nad jeziorem nieopodal kopalni melafiru również dochodzi do bestialskiego napadu i zabójstwa kobiety. Ta sprawa zostaje przydzielona Michałowi Treli. Mężczyzna wraz z córką niedawno przeprowadzili się do małego miasteczka w Górach Sowich, Sowich Dołów. Tam został mianowany komendantem miejscowego komisariatu policji. Komisarz postanawia rozwiązać sprawy obydwu morderstw. Podczas jego pracy na jaw wychodzą ukrywane dotąd fakty i powiązania pomiędzy mieszkańcami miasteczka i historią okolicy. Policjant z trudem zmusza tubylców do rozmów i przełamuje ich niechęć do własnej osoby. Tutaj zdecydowanie nie lubi się nowych przybyszy. Szczególnie tych, którzy zaczynają węszyć i odgrzebywać stare historie…

Serial swoją premierę miał w drugiej połowie 2018 roku. Od początków transmisji spotkał się z ogromną przychylnością ze strony fanów. Producenci postanowili więc stworzyć kolejny sezon produkcji.

W główną rolę serialu wciela się sam Andrzej Konopka. Nelę, jego córkę, gra Magdalena Żak. Pomysłodawcami produkcji są: Przemysłąw Hoffmann oraz Błażej Przygodzki. Produkcją serialu zajęła się Grupa ATM. Dotychczas został transmitowany przez AXN Central Europe oraz Telewizje Polsat.

Gdzie można znaleźć serial “Znaki”?

Miłośnicy odcinków serialu „Znaki”, którym nie udało się obejrzeć jego drugiego sezonu w telewizji AXN będą mieli okazję zapoznać się z nim w jesiennej ramówce Telewizji Polsat. Gdy jednak nie chcemy czekać aż tak długo, rekomendowanym przez nas źródłem dostępu do produkcji jest legalna telewizja internetowa Ipla.tv. Tam wystarczy wpisać frazę: “znaki serial odcinki”, aby naszym oczom ukazał się szereg interesujących nas treści.

Znajdziemy ją w tradycyjnych przeglądarkach internetowych i obejrzymy na ekranach: komputerów, tabletów, telefonów komórkowych i telewizorów z funkcją Smart TV. Kiedy nie mamy czasu na stacjonarne oglądanie telewizji, ale umilamy sobie w ten sposób drogę do szkoły lub pracy, możemy pobrać bezpłatną aplikację mobilną. Dzięki niej ulubione seriale i filmy będziemy mieli zawsze w zasięgu ręki.

IPLA to ogromne zbiory filmowe, wśród których znajdziemy filmy, bajki i seriale dla całej rodziny, ale także telewizję online i transmisje „na żywo”. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych kanałów telewizyjnych.

Serial „Znaki” został doceniony przez krytyków filmowych na całym świecie. Zdobył główną nagrodę na prestiżowym festiwalu LA Film Award. Warto obejrzeć chociaż jeden odcinek i przekonać się, czy również nam przypadnie do gustu.